DeLonghi BCO411 - OKAZJE Oceń produkt:

od 702,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Ekspresy do kawy

Ekspres kombinowany De’Longhi BCO411B Nowy ekspres kombinowany De’Longhi BCO411B zamienia momenty z filiżanką kawy w niezwykłe doświadczenia, pobudzające wszystkie zmysły. Łączący wyszukany design i innowacyjne funkcje ekspres zaskoczy koneserów kawy wszechstronnością i łatwością obsługi.

wystarczy nacisnąć jeden guzik, by przygotować aromatyczne kawy, jak z najkorzystniejszej, włoskiej kawiarni. Dzięki wyświetlaczowi LCD, obsługa ekspresu jest prosta i przyjemna. Odkryj najnowsze technologie parzenia kawy, zamknięte w kompaktowej formie ekspresu De’Longhi.

Ekspres kombinowany: ekspres kolbowy i przelewowy Ekspres De’Longhi BCO411B to połączenie dwóch rodzajów ekspresów – ekspresu kolbowego, przy pomocy którego przygotujesz szybkie espresso i spienisz mleko do takich mlecznych klasyków jak cappuccino lub latte macchiato.

Ekspres przelewowy pozwoli na przygotowanie długo parzonej, powoli sączącej się, bogatej w kofeinę czarnej kawy. Ekspres kolbowy Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół.

adekwatne ciśnienie pompy 15 bar uzyskiwane w trakcie cyklu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i intensywny aromat naparu. W komplecie znajdują się do wyboru odrębne filtry do zróżnicowanych rodzajów i wielkości kaw, dzięki temu będziesz mieć pewność, iż Twoja kawa jest stosownie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz filtry do parzenia jednej i dwóch filiżanek kawy i filtr do stosowania wygodnych saszetek E.S.E. Ekspres wyposażony jest w nowoczesny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz mnogość świata kawowych różnorodności niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, błyskotliwe latte macchiato czy energiczne espresso macchiato złagodzone jedynie chmurką lekkiej mlecznej pianki.

Aby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność stosowania ekspresu na co dzień, wszystkie komponenty sąprzystępne. Zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l możesz w komfortowy sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku.

Na górze ekspresu znajduje się podgrzewana płyta, na której umieszcza się filiżanki. Utrzymuje je w trafnej temperaturze tuż przed przygotowaniem kawy. Ekspres przelewowy Wszystkie elementy ekspresu przelewowego dostępne są od frontu Aż do 10 filiżanek Dzięki pojemnemu zbiornikowi możesz przygotować od 1 do aż 10 filiżanek kawy jednocześnie.

Ekspres ma designerskie części tworzone ze stali nierdzewnej, dzięki którym wpasuje się do każdej postępowej kuchni....

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy