DeLonghi EC146 - OKAZJE Oceń produkt:

od 315,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: kolbowy
  • Pojemność: 1 l
  • Moc: 1100 W
  • Rodzaj kawy: mielona

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! producent De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję nowoczesnej technologii i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,na ogół to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

EC 146.B to ciśnieniowy ekspres kolbowy, który umożliwi Ci przygotowanie z łatwością espresso w prawdziwie włoskim stylu. W dodatku, dzięki dyszy do spieniania mleka, będziesz mógł delektować się nie tylko dynamicznym aromatem nieznacznej czarnej,na dodatek finezyjnym smakiem puszystego cappuccino albo innej kawy z kremową mleczną pianką.

adekwatne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i nowoczesne podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół.

adekwatne ciśnienie uzyskiwane podczas procesu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i intensywny aromat naparu. Bojler ze stali nierdzewnej Dzięki bojlerowi ze stali nierdzewnej i dwóm wbudowanym termostatom cykl zaparzania przebiega w stałej, znakomitej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi przeznaczony jest dla pary wodnej. Postępowy System Cappuccino Ekspres wyposażony jest w progresywny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz zasobność świata kawowych różnorodności niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, efektowne latte macchiato czy dynamiczne espresso macchiato złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

rewelacyjne spienione mleko Dzięki regulacji emisji pary posiadasz całkowitą kontrolę nad procesem spieniania mleka co zapewnia idealny rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

2 oddzielne filtry w zestawie W zestawie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej oraz dwóch filiżanek kawy, dzięki temu będziesz posiadać pewność, że Twoja kawa jest stosownie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz również filtr dopasowany do używania wygodnych saszetek E.S.E. Możliwość przygotowania dwóch espresso równocześnie Wygoda używania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi.

Dlatego też ekspres ciśnieniowy EC 146.B zezwala na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy. Zaimplementowany ubijak do kawy Jakość przygotowanego manualnie espresso zależy zarówno od świeżości kawy, jak i stopnia i równomierności jej ubicia.

wbudowany ubijak do kawy sprawia, iż wszystko, czego Ci trzeba do zrobienia kawy jest zawsze pod ręką, dzięki temu szybciej możesz się delektować upragnioną kawą. Komfort i łatwość stosowania by zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność użytkowania ekspresu na co dzień, wszystkie komponenty sądostępne.

Zbiornik na wodę możesz w komfortowy sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku. Funkcja automatycznego wyłączania wytwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich używania,ponadto o środowisku.

Funkcja automatycznego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy