• Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: kolbowy
  • Pojemność: 1 l
  • Moc: 1100 W
  • Rodzaj kawy: mielona

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku!

producent De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję nowoczesnej technologii i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,na ogół to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

EC 146.B to ciśnieniowy ekspres kolbowy, który umożliwi Ci przygotowanie z łatwością espresso w prawdziwie włoskim stylu. W dodatku, dzięki dyszy do spieniania mleka, będziesz mógł delektować się nie tylko intensywnym aromatem znikomej czarnej,także delikatnym smakiem puszystego cappuccino albo innej kawy z kremową mleczną pianką.

Bojler ze stali nierdzewnej

Dzięki bojlerowi ze stali rdzoodpornej i dwóm zaimplementowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, perfekcyjnej temperaturze. Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi dedykowany jest dla pary wodnej.

wspaniałe spienione mleko

Dzięki regulacji emisji pary posiadasz całkowitą kontrolę nad procesem spieniania mleka co gwarantuje idealny rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

2 oddzielne filtry w pakiecie

W zestawie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej, a także dwóch filiżanek kawy, dzięki czemu będziesz mieć pewność, iż Twoja kawa jest optymalnie ubita i odmierzona. Do dyspozycji masz też filtr dopasowany do użytkowania komfortowych saszetek E.S.E.

Możliwość przygotowania dwóch espresso równocześnie

Wygoda używania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego również ekspres ciśnieniowy EC 146.B zezwala na przygotowanie 2 espresso jednocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

Komfort i łatwość stosowania

żeby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność użytkowania ekspresu na co dzień, wszystkie komponenty sądostępne. Zbiornik na wodę możesz w wygodny sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku.

artykuł
firma
Kod producenta
EC 146.B
EAN
8004399327306
dane podstawowe
Czarny
Ciśnieniowy
Do użytku domowego
Fizyczne Funkcje
Mechaniczne
automatyczne wyłączanie
Lampka kontrolna pracy
Parzenie technologiczne
Wyjmowana taca ociekowa
Wyjmowany zbiornik na wodę
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
(+48) 12 413 59 42
+48 501 190 646
Opis:
Kontakt z Centralą Serwisową:EXTRA Marta UstianowskaAdres siedziby: ul. Ostatnia 1D, 31-444 Kraków - do wysyłek i korespondencjiPunkt Obsługi Klienta w Krakowie: ul. Korzystnego Pasterza 118 / U3, 31-416 Krakówtel. (+48) 12 413 59 42fax: (+48) 12 417 27 63tel. Kom. +48 501 190 646e-mail: [email protected]Serwis i infolinia czynne są:Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00Na stronie www.extraservice.pl odnajdziesz serwis De'Longhi znajdujący się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Zawsze także możesz skontaktować się z centralą serwisową EXTRA w Krakowie:Centrala Serwisowa EXTRAul. Ostatnia 1D31-444 Krakówtel. (+48) 12 413 59 42

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy