DeLonghi EC221 - OKAZJE Oceń produkt:

od 399,00 PLN

oszczędzasz do 11%

  • Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: kolbowy
  • Pojemność: 1 l
  • Moc: 1100 W
  • Szerokość: 22 cm
  • Głębokość: 27 cm
  • Sterowanie: elektroniczne

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! marka De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję progresywnej technologii i niezawodności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i progresywne podejście do designu,na ogół to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!

EC 221 to ciśnieniowy ekspres kolbowy, który umożliwi Ci przygotowanie prosto kawy tak pysznej, jak w kawiarni. Dzięki dyszy do spieniania mleka, będziesz mógł delektować się nie tylko energicznym aromatem minimalnej czarnej,dodatkowo subtelnym smakiem puszystego cappuccino albo innej kawy z kremową mleczną pianką.

stosowne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i postępowe podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy szczegół.

optymalne ciśnienie uzyskiwane w trakcie cyklu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i dynamiczny zapach naparu. Bojler ze stali rdzoodpornej Dzięki bojlerowi ze stali rdzoodpornej i dwóm zaimplementowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, perfekcyjnej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi dedykowany jest dla pary wodnej. Progresywny System Cappuccino Ekspres zaopatrzony jest w innowacyjny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz dostatek świata kawowych rozmaitości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, piękne latte macchiato czy intensywne espresso macchiato złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

System Cappuccino Dzięki regulacji emisji pary posiadasz całkowitą kontrolę nad procesem spieniania mleka co zapewnia idealny rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

Aksamitna pianka crema zawsze! Ekspres fachowy „FILTR CREMA", który dzięki niepowtarzalnej konstrukcji gwarantuje bogaty aromat i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso.

2 oddzielne filtry w komplecie W komplecie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej i dwóch filiżanek kawy, dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja kawa jest optymalnie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz na dodatek filtr dostosowany do wykorzystywania komfortowych saszetek E.S.E. Możliwość użytkowania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące wyśmienicie odmierzoną porcję do zaparzenia espresso.

Dzięki systemowi E.S.E. Znakomitą małą czarną przyrządzisz momentalnie i z łatwością. To genialna propozycja dla osób ceniących smak świeżo mielonej kawy, a także poręczne, czyste rozwiązania. Możliwość przygotowania 2 espresso jednocześnie Wygoda używania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi.

Dlatego również ekspres ciśnieniowy EC 251.B zezwala na przygotowanie 2 espresso jednocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy. Zastosowany ubijak do kawy Jakość przygotowanego manualnie espresso zależy zarówno od świeżości kawy, jak i stopnia i równomierności jej ubicia.

zaimplementowany ubijak do kawy powoduje, iż wszystko, czego Ci trzeba do zrobienia kawy jest za każdym razem pod ręką, dzięki czemu szybciej możesz się delektować upragnioną kawą. Komfort i łatwość użytkowania żeby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność użytkowania ekspresu na co dzień, wszystkie komponenty sąprzystępne.

Zbiornik na wodę możesz w komfortowy sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku. Funkcja samoczynnego wyłączania wytwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich używania,na dodatek o środowisku.

Funkcja automatycznego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, choćby jak sam o tym zapomnisz.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy