DeLonghi EC251 - OKAZJE Oceń produkt:

od 479,00 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: kolbowy
  • Pojemność: 1.1 l
  • Moc: 1100 W
  • Rodzaj kawy: mielona
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kolor: czarny

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! firma De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie najnowocześniejszych rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję nowoczesnej technice i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,w głównej mierze to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

Ciśnieniowy ekspres kolbowy EC 251.B został zaprojektowany tak, byś mógł cieszyć się najwyższej jakości espresso przygotowanym w prawdziwie włoskim stylu De'Longhi. Na dodatek, dzięki dyszy Cappuccino nieprzeciętnie spieniającej mleko, możesz łatwo przygotować pyszną kawę z kremową mleczną pianką.

słuszne ciśnienie parzenia De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i progresywne podejście do designu. Dzięki włoskiemu rodowodowi wiemy, iż żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy detal.

stosowne ciśnienie uzyskiwane w trakcie procesu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i intensywny aromat naparu. Bojler ze stali rdzoodpornej Dzięki bojlerowi ze stali rdzoodpornej i dwóm wbudowanym termostatom proces zaparzania przebiega w stałej, perfekcyjnej temperaturze.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi asygnowany jest dla pary wodnej. Nowoczesny System Cappuccino Ekspres zaopatrzony jest w innowacyjny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, że niczym barista, odkryjesz mnogość świata kawowych różnorakości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, błyskotliwe latte macchiato czy intensywne espresso macchiato złagodzone wyłącznie chmurką lekkiej mlecznej pianki.

Aksamitna pianka crema za każdym razem! Ekspres profesjonalny „FILTR CREMA", który dzięki oryginalnej konstrukcji zapewnia bogaty zapach i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso.

2 oddzielne filtry w pakiecie W zestawie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry do parzenia jednej i dwóch filiżanek kawy, dzięki temu będziesz mieć pewność, iż Twoja kawa jest optymalnie ubita i odmierzona.

Do dyspozycji masz ponadto filtr dopasowany do wykorzystywania wygodnych saszetek E.S.E. Możliwość wykorzystywania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące nadzwyczajnie odmierzoną porcję do zaparzenia espresso.

Dzięki systemowi E.S.E. Idealną małą czarną przyrządzisz błyskawicznie i prosto. To perfekcyjna sugestia dla osób szanujących smak świeżo mielonej kawy i ergonomiczne, czyste rozwiązania. Podgrzewanie filiżanek nadzwyczajną temperaturę serwowanej kawy zagwarantuje nie tylko wysokiej jakości technologia użyta w ekspresie i opcja ustawienia jednego z trzech stopni temperatury kawy,na dodatek system podgrzewania filiżanek.

Możliwość przygotowania 2 espresso równocześnie Wygoda używania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego również ekspres ciśnieniowy EC 251.B pozwala na przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

Komfort i łatwość stosowania by zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność stosowania ekspresu na co dzień, wszystkie komponenty sądostępne. Zbiornik na wodę możesz w wygodny sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku.

Funkcja automatycznego wyłączania wytwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich używania,w dodatku o środowisku. Funkcja samoczynnego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, nawet jak sam o tym zapomnisz.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy