DeLonghi ECO311 - OKAZJE Oceń produkt:

od 488,00 PLN

oszczędzasz do 10%

 • Producent: DeLonghi
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
 • Pojemność: 1.4 l
 • Moc: 1100 W
 • Rodzaj kawy: mielona
 • Szerokość: 26 cm
 • Głębokość: 29 cm
 • Wysokość: 31 cm
 • Sterowanie: mechaniczne
 • Kolor: czarny

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! producent De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie pionierskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję nowoczesnej technice i bezawaryjności. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i progresywne podejście do designu,najczęściej to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najlepszej!

kolekcja śniadaniowa Icona producenta De'Longhi to nieszablonowe osiągnięcie wytwornego wzornictwa i wysokiej jakości wykończenia. Inspirowana odważnymi liniami designu z lat 50-tych linia Icona, dzięki błyszczącym elementom wykończenia, a także typowej formie, wniesie do Twojego domu szyk w stylu retro.

Wysokociśnieniowy ekspres kolbowy ECO 311.W z serii Icona oszałamia nie tylko wzornictwem i kolorem perfekcyjnej bieli,z zasady funkcjonalnością i smakiem espresso przygotowanego w prawdziwie włoskim stylu De'Longhi.

trafne ciśnienie parzenia adekwatne ciśnienie uzyskiwane podczas procesu parzenia kawy w ekspresach De’Longhi pozwala zapewnić bogaty i intensywny aromat naparu. Żeby wydobyć z każdego ziarna kawy esencję smaku, należy zadbać o najdrobniejszy detal.

A cykl parzenia jest jednym z kluczowych przy przygotowywaniu kawy. W naszych ekspresach przebiega on w optymalnych warunkach temperaturowych, dzięki bojlerowi ze stali nierdzewnej i dwóm zastosowanym termostatom.

Pierwszy odpowiada za przygotowanie kawy, drugi dedykowany jest dla pary wodnej. Postępowy System Cappuccino Ekspres zaopatrzony jest w progresywny system cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką.

Dysza do spieniania mleka sprawi, iż niczym barista, odkryjesz mnogość świata kawowych różnorodności niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, piękne latte macchiato czy energiczne espresso złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

idealne spienione mleko Dzięki regulacji emisji pary posiadasz całkowitą kontrolę nad procesem spieniania mleka co gwarantuje wspaniały rezultat, porządek i bezpieczeństwo (mleko nie będzie się rozchlapywać na boki).

Aksamitna pianka crema za każdym razem! Ekspres mistrzowski „FILTR CREMA", który dzięki specyficznej konstrukcji gwarantuje bogaty aromat i aksamitną, gęstą warstwę pianki crema każdego espresso.

2 oddzielne filtry w komplecie W zestawie znajdują się do wyboru 2 odrębne filtry, dzięki temu będziesz posiadać pewność, iż Twoja kawa jest odpowiednio ubita i odmierzona. Do dyspozycji masz filtr do parzenia dwóch filiżanek kawy oraz dodatkowy filtr na jedną filiżankę dostosowany jeszcze do wygodnych saszetek E.S.E.

Możliwość wykorzystywania saszetek E.S.E E.S.E to świeżo zmielona kawa pakowana w saszetki, stanowiące wspaniale odmierzoną porcję do zaparzenia espresso. Dzięki systemowi E.S.E. Nieprzeciętną małą czarną przyrządzisz szybko i z łatwością.

To doskonała sugestia dla osób ceniących smak świeżo mielonej kawy oraz użyteczne, czyste rozwiązania. Podgrzewanie filiżanek doskonałą temperaturę serwowanej kawy zagwarantuje nie tylko wysokiej jakości technika wykorzystana w ekspresie,również system podgrzewania filiżanek.

Możliwość przygotowania dwóch espresso równocześnie Wygoda używania i oszczędność czasu przy przygotowaniu kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom De’Longhi. Dlatego także ekspres ciśnieniowy z serii Icona umożliwia przygotowanie 2 espresso równocześnie, bez kompromisów w kwestii jakości i smaku kawy.

wbudowany ubijak do kawy Jakość przygotowanego manualnie espresso zależy jednocześnie od świeżości kawy, jak i stopnia i równomierności jej ubicia. Zaimplementowany ubijak do kawy powoduje, że wszystko, czego Ci trzeba do zrobienia kawy jest zawsze pod ręką, dzięki czemu szybciej możesz się delektować upragnioną kawą.

Komfort i łatwość używania żeby zagwarantować maksymalny komfort i przyjemność użytkowania ekspresu na co dzień, wszystkie części sąprzystępne. Zbiornik na wodę możesz w wygodny sposób zdemontować i napełnić, a tackę ociekową opróżnisz bez wysiłku.

Funkcja samoczynnego wyłączania stwarzając ekspresy, inżynierowie De'Longhi myślą jednak nie tylko o przyjemności płynącej z ich wykorzystywania,na dodatek o środowisku. Funkcja automatycznego wyłączania pozwoli Ci zaoszczędzić energię i zadbać o otoczenie, choćby jak sam o tym zapomnisz.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy