Jura A9 - OKAZJE Oceń produkt:

od 5889,00 PLN

  • Producent: Jura
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 1.1 l
  • Moc: 1450 W
  • Rodzaj kawy: mielona, ziarna

Najmniejszy ekspres oferowany poprzez JURA z ekranem dotykowym Slide&Touch. Nowatorska innowacja P.E.P.®: cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej Najszybsza droga do wspaniałej przyjemności picia kawy prowadzi przez kolorowy wyświetlacz z technologią dotykową.

Kompaktowy ekspres do kawy A9 proponuje najwyższy komfort użytkowania i jedyne w swoim rodzaju specjały kawowe. Postępowy, przezroczysty ekran w postaci ekranu dotykowego zagwarantuje intuicyjną obsługę.

Dzięki młynkowi AromaG3 i technice przygładzonej pianki ulubione specjały kawowe są zawsze genialne. Aby przyrządzić jedną albo dwie filiżanki kawy, jedynie dotknąć ekranu ekspresu. Model A9 gwarantuje w przypadku wszystkich 12 specjałów kawowych wyśmienite wrażenia smakowe.

To kompaktowe urządzenie przykuwa wzrok wyrazistym kształtem i szlachetnymi materiałami w połączeniu z najwyższą jakością wykonania. Młynek Aroma G3 Inżynierom JURA udało się opracować najnowszej generacji młynek Aroma G3, który pracuje nad wyraz cicho, ekspresowo mieli ziarno (ok.

2,5 sek.), które w pełni trafia do modułu zaparzającego nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy w środku młynka. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że kolejna filiżanka zaparzonej kawy przygotowana będzie całkowicie ze świeżo zmielonej porcji ziarna.

Światowa nowość P.E.P.© cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej prowadzi do wspaniałego espresso Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) były doświadczenia najkorzystniejszych na świecie baristów.

konsekwencją jest rewolucyjna technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w sytuacji niewielkiego pojemnościowo specjału, jakim jest espresso – gorącą wodę poprzez zmieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach.

Ten proces pozwala uwolnić z całej gramatury zmielonej kawy pełnię drzemiących w ziarnie smaków i zapachów. Genialnie przyrządzona kawa w najczystszej postaci płynie do filiżanki otulona bursztynową poświatą, zwieńczona aksamitną, gładka cremą o barwie orzechów laskowych.

efektem jest najkorzystniejsze espresso wszech czasów – oczywiście za naciśnięciem jednego przycisku. Dotykowy ekran Po raz pierwszy w ekspresach JURA pojawia się technologia ekranu dotykowego zastępując w ten sposób mało ergonomiczną obsługę przy pomocy przycisków i pokrętła.

Pokaż swojemu ekspresowi palcem co ma zrobić. I na pewno nas zrozumie! Podążając w duchu postępu JURA wypuściła pierwszy na świecie ekspres z pełnym graficznym ekranem dotykowym. Do tej pory istniało w ekspresach pojęcie „Touch", czyli dotknij.

dzisiaj JURA oferuje ponadto „Slide", czyli przesuń, czyniąc ten nowy ekspres jeszcze bardziej ergonomicznym i prostym w obsłudze. Kompaktowy ekspres do kawy IMPRESSA A9 oferuje najwyższy komfort używania i jedyne w swym rodzaju specjały kawowe.

138mm – nowy, znakomity rozmiar dzisiaj także w serii IMPRESSA A pojawia się podwójna wylewka, którą można regulować na wysokość aż 138 mm,dopasować ją do szklanek latte macchiato. Jest to niepowtarzalna cecha automatycznych ekspresów do kawy stosowanych w domu.

Funkcja ta powiększa jakość przyrządzanych specjałów z mlekiem, zapewniając doskonałą puszystą piankę. Wyposażony w technologię znakomicie kremowej pianki mlecznej – fine foam (spieniacz ma dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie.

Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednorodna i wygładzona. Specjalna budowa wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki czemu równo rozkłada się ona w filiżance). Świeże kawy DOPPIO – poczuj ich nieszablonowy potężny zapach i smak Najnowszy ekspres Impressa A9 ma do zaoferowania zupełnie nowe napoje kawowe o bardziej dynamicznym i wyraźnym smaku.

Cappuccino Doppio i Latte Macchiato Doppio to specjały przygotowywane na bazie mleka z podwójną dawką espresso (podwójne mielenie ziarna). Specjalne silikonowe uszczelki w pokrywie pojemnika na ziarno.

dzięki czemu ziarna kawy przechowywane są świeże poprzez długi czas.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy