Jura E8 - OKAZJE Oceń produkt:

od 4949,00 PLN

oszczędzasz do 25%

 • Producent: Jura
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: automatyczny
 • Pojemność: 1.9 l
 • Moc: 1450 W
 • Rodzaj kawy: mielona, ziarna
 • Szerokość: 28 cm

JURA E8 One Touch Platinum

Urządzenia JURA z nowej linii E rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Ciągłe prace nad doskonaleniem cyklu parzenia espresso czy innych rozwiązań dały rewelacyjny produkt oferujący:

 • możliwość przyrządzenia urozmaiconych specjałów kawowych o perfekcyjnym aromacie,
 • intuicyjną obsługę dzięki wyświetlaczowi TFT
 • nienaganną higienę mającą atest TÜV,
 • doskonałe wzornictwo.

szerokie spektrum s pecjałów kawowych do przygotowania:

1 Flat White
1 Latte Macchiato
1 Cappuccino
2 Kawy
1 Kawa
2 Espresso
1 Espresso
2 Ristretti
1 Ristretto
1 porcja pianki mlecznej

JURA E8 - Światowa nowość P.E.P.© czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) to lepszy sposób przyrządzania niedużych objętościowo specjałów kawowych takich jak: ristretto i espresso. P.E.P.® pozwala wydobyć zasobność ukrytych w kawie aromatów, dzięki czemu każdy napój smakuje stanowczo. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę przez zmieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach.

technika gładziutkiej pianki

popularne specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się idealnie dzięki technologii gładkiej pianki. Technika fine foam nieprzeciętnie spienia mleko uzyskując perfekcyjnie gładką, lekką jak piórko piankę mleczną.

Młynek AromaG3

Nowy młynek sześciostopniowy AromaG3 mieli ziarna kawy dwukrotnie szybciej, dbając przy tym o zachowanie pełni aromatu kawy.

Inteligentny system Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania umożliwia wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego typu kawy. Jednostka zaparzająca umożliwia regulacje ilości kawy od 5 choćby do 16 gramów kawy. Osiem stopni energiczności gwarantuje największą rozkosz dla podniebienia zgodnie z jednostkowymi preferencjami.

Wynik w filiżance jest za każdym razem ten sam – nieprzeciętny.

Inteligentny system wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

użytkowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najlepszej jakości kawę. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia i wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, jednocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany przez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze stosowania filtra. Ekspres E8 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo przy pomocy technice RFID. Używanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej bezawaryjne.

JURA wyznacza świeże standardy prostej obsługi

Umieszczone na froncie ekspresu przyciski i postępowy ekran TFT powodują, że obsługa tego urządzenia jest szczególnie prosta. Ekspres E8 wyposażony w podwójną wylewkę kawy przyrządzi jednocześnie dwie filiżanki espresso albo kawy za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemny zbiornik na ziarna kawy ( 280 g) z funkcją Aroma Protection i pokaźny zbiornik na wodę (1,9l) to dłuższe przerwy pomiędzy ich kompletowaniem.

znakomity design

Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze szczegóły nadają ekspresowi E8 niezwykłą estetykę, która nieprzeciętnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego nieszablonowa elegancja będzie fascynować jeszcze przez niemało lat.

Higiena totalna

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia zapewniają utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem przycisku. Kolejna nowość: dysza do spieniania mleka zakończona jest łatwo zdejmowalną i dostosowaną do mycia w zmywarce końcówką. Wszystko to daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i gwarantuje doskonały efekt spienionego mleka.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy