Saeco Lirika - OKAZJE Oceń produkt:

od 1356,00 PLN

oszczędzasz do 46%

  • Producent: Saeco
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: automatyczny
  • Pojemność: 2.5 l
  • Moc: 1850 W
  • Szerokość: 21 cm
  • Głębokość: 42 cm
  • Wysokość: 37 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kolor: czarny, srebrny
Ekspres Saeco Lirika Base
Perfekcja w niewielkim rozmiarze

Szukasz uniwersalnego, poręcznego i fachowego ekspresu w rozsądnej cenie? Saeco Lirika Base to wyśmienite połączenie funkcjonalności, wygody, a także elegancji. Nowoczesny design opierający się na połączeniu czerni z wytwornymi srebrnymi elementami sprawia, że urządzenie wyśmienicie będzie wyglądało w Twojej kuchni albo biurze. Lirika Base to wysoka jakość umieszczona w niewielkich wymiarach!

Prezentacja ekspresu
Pyszne kawy mleczne

zaimplementowany nowoczesny spieniacz mleka Pannarello załączony do Lirika Base zezwala na przygotowanie nieprzeciętnych kaw mlecznych. Korzystając z tego ergonomicznego urządzenia, łatwo spienimy mleko do naszych ulubionych mlecznych napojów. Pyszne Latte Macchiatto, Cappuccino czy Flat White są teraz na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni regulowana wylewka kawy pozwala na korzystanie z wysokich szklanek, perfekcyjnych do tego typu specjałów.

nieznaczny, a pojemny!

Model Lirika Base wyekwipowany jest w podwójny lejek, dzięki któremu możemy przygotować dwie kawy równocześnie. Rozwiązanie to sprawdza się perfekcyjnie w biurze, czy w domu podczas wizyty gości. Eleganckie wykończenie dodaje ekspresowi prestiżowego wyglądu. Co prawda ekspres jest niewielkich rozmiarów (21 cm x 38 cm x 43 cm), jednak jego zbiorniki posiadają zadziwiająco dużą objętość! 500 gram zbiornika na kawę, 2,5 litra pojemnika na wodę oraz zbiornik na fusy mieszczący 15 porcji. Powoduje to, iż Lirika Base jest produktywnym urządzeniem, które zmieści się nawet w niewiele znaczącej kuchni dla pracowników.

nadzwyczajna jakość

Dzięki zaimplementowaniu szczególnie sprawnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika Base gotowy jest do ciężkiej pracy. Dbałość o jakość podzespołów ma wpływ na pyszny smak produkowanej kawy. Co więcej, ekspres posiada możliwość ręcznej regulacji grubości mielenia ziaren. Możemy zatem eksperymentować co do mocy naszej kawy i stworzyć napoje o przeróżnym poziomie mocy. Poczuj się jak prawdziwy barista z modelem Lirika Base!

Prostota obsługi

mistrzowski, ekspres musi być nie tylko innowacyjny ale i prosty w obsłudze. Użyty w Lirika Base graficzny cyfrowy ekran umożliwia czytelną obsługę i poruszanie się o licznych opcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym pokaźnymi komunikatami. Prostota i instynktowność – to właśnie powinno charakteryzować postępowe ekspresy!

proste czyszczenie

w trakcie codziennego korzystania z ekspresu ważne jest, by pamiętać o regularnym serwisie. Czyszczenie i konserwacja urządzenia są gwarancją jego poprawnego działania i pysznego smaku parzonej kawy. Ekspres Lirika Base samoczynne pogramy odkamieniania, które zadbają o prawidłowe funkcjonowanie urządzenia. Gdy jedynie będzie niezbędne przeprowadzenie odkamieniania, na ekranie pojawi się komunikat w języku polskim o potrzebie jego uruchomienia. Proste i wygodne! To właśnie Lirika Base!

Specyfikacja techniczna

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Ekspresy do kawy